francuski-warszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (francuski-warszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony internetowe znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc abonament za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak opracowujecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w Google. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje fotografie, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich uwag. Gratis skorygujemy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to szybko wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!